WEBCAD dünyasına hoşgeldiniz!

Hatasız projeler üretebileceğiniz, projelerinizi web üzerinden giriş yaptığınız hesabınızla istediğiniz her yerde, şartnamelere uygun şekilde, çok hızlı ve pratik bir şekilde çizebileceğiniz, saklayabileceğiniz bir platform olan WEBCAD dünyasına hoşgeldiniz!

Tek Platformda Sınırsız Proje!

WEBCAD, şimdilik doğalgaz tesisat projelerinin mimari plan ve projelere uygun bir şekilde tasarlanmasını, hesaplanmasını ve projelendirilmesini sağlayan üst düzey bir CAD yazılımıdır.

  • Tüm platformlarda hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla çalışır.
  • Kullanıcıları WEBCAD'in sunduğu ekstrem özellikler sayesinde hata payı sıfır olan projeler üretebilirler, kendilerini yönlendiren güçlü ve akıllı arabirimlerle mimari planlara uygun şekilde tesisat yerleşimleri yaparak bütün işlerini sorunsuz bir şekilde sonuçlandırırlar.
  • Böylelikle, teknik şartnamelere uygun, projelerle birebir uyumlu çizimler gerçekleştirebilir ve onay süreçleri bu çerçevede otomatize edilir.

Vizyonumuz

Tek Platform Üzerinden Proje Onay Sistemi
Projelerinizi web üzerinden, tek bir platform ile çizebilir, onaylayabilir ve yönetebilirsiniz. Bütün bu işlemleri gerçekleştirmek çok pratik ve kolaydır.
Üyelik Ücreti Yok!
Artık aylık veya yıllık herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken yüklediğiniz kredi ile çıktı aldığınız proje kadar değerini karşılamak. Bu kadar basit.
Dungle Yok!
Benzer pek çok programda olan dungle olmadan çalışmama olayına WEBCAD ile son vereceksiniz. Artık programı kullanmak için dungle yok.
E-imzanın Yanında Mobil İmza
Sadece e-imza ile çalışmak zorunda değilsiniz. Mobil imza seçeneği de WEBCAD ile size müthiş avantajlar sağlayacak.
Sistem Güncellemeye Son!
Güncelleme olayını artık unutabilirsiniz. Çünkü WEBCAD ile sistem sürekli güncel. Web üzerinden çalıştığınız için güncelleme derdiniz olmayacak.